easy speaker top

Easy Speaker– recenzja popularnej platformy językowej. Jak działa i jakie są opinie?

Easy Speaker to dość popularna platforma językowa, która udostępnia naukę różnych języków obcych. Postanowiliśmy sprawdzić czy obecnie reklamowana automatyczna nauka języka obcego faktycznie pozwala na szybką i łatwą naukę. Sprawdziliśmy również opinie na jej temat, bo to właśnie użytkownicy są najlepszym recenzentem jakości produktu.

  1. Historia Easy Speaker
  2. Jak wygląda nauka za pomocą Easy Speaker? Opis działania platformy
  3. Gdzie kupić Easy Speaker i jaka jest cena?
  4. Opinie o Easy Speaker
  5. Easy Speaker – czy warto? Nasza ocena

W obecnych czasach znajomość języków obcych jest podstawą na rynku pracy. Znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym to minimum oczekiwane przez pracodawców. Bardzo często znajomość języka decyduje o pracy, awansie czy podwyżce.  Jeśli chcemy wyjechać za granice czy to w celach zarobkowych czy też turystycznie – język obcy jest bardzo przydatny.

Jest to jedynie kilka z powodów, dla których coraz większą popularnością cieszą się różnego rodzaju metody językowe. Jedną z nich są platformy językowe. W sieci bez trudu można odnaleźć różne platformy, jednak ich skuteczność to już osobna sprawa. Dlatego sprawdzamy właśnie platformy językowe szczególnie dokładnie. Sprawdzimy jak ich działanie mają się do ich ceny oraz co mówią o nich użytkownicy, którzy już kupili wybraną platformę językową.

W tym wpisie przeanalizujemy, jak działa platforma językowa Easy Speaker. Jeśli informacji o tej platformie językowej, bo widziałeś reklamę w Internecie, to świetnie trafiłeś! Zobacz czego dowiedzieliśmy się na temat platformy językowej Easy Speaker. Czy warto zainwestować w niego swoje pieniądze?  Odpowiadamy!

Historia Easy Speaker

Na wstępie warto dowiedzieć się jak Easy Speaker trafił na rodzimy rynek. Produkt został opracowany przez Cristiana Petterssona. Człowiek zajmował się nauką języka w szkołach językowych. Ludzie, którzy chcą nauczyć się nowego języka decydowali się na nie zawsze tanie i dobre jakościowo metody. Obecnie istnieją skuteczniejsze i szybsze metody nauki języka aniżeli szkoły językowe, przy znacznie niższych kosztach.

Po wielu latach doświadczeń Cristian Pettersson zdecydował się na opracowanie własnej metody do jak najefektywniejszego wykorzystania mózgu w celu nauki. Do pomocy, aby wprowadzić swoją metodą do naszego kraju zaangażował Grzegorza Lewandowskiego, który uczył rodaków od 15 lat we własnej szkole językowej. Metoda ta ma być nowoczesna. Easy Speaker pozwala na naukę w dowolnym miejscu na telefonie, komputerze czy tablecie.

Na czym polega nauka Easy Speaker. Opis metody.

Fiszki inne niż wszystkie.Fiszki inne niż wszystkie.fiszki

Easy Speaker to tak naprawdę interaktywne fiszki.  Zwykłe fiszki to po prostu kartki. Po jednej stronie zapisane jest słowo w rodzimym języku, zaś na rewersie to samo słowo w obcym języku. Wadą tradycyjnych fiszek jest wyłącznie zapis słowny, więc nie uczymy się przy nich wymowy słów. W przypadku Easy Speaker metoda ta zostaje usprawniona dodatkowo o odsłuch. Takie połączenie wraz z tradycyjną metodą zdaniem Petterssona w znaczący sposób pobudza mózg.

Cristian Pettersson i jego metoda aktywizacji mózgu.

Działanie Easy Speaker nie zostało dokładnie wyjaśnione przez Roberta Petterssona. Specjalista twierdzi, iż metoda ma za zadanie aktywizować mózg do nauki. Zdaniem  Petterssona  człowiek nie wykorzystuje w pełni swojego edukacyjnego potencjału do skutecznego zapamiętywania i tworzenia skojarzeń. Metoda Roberta ma pozwolić na pełne wykorzystanie zasobności mózgu. Easy Speaker ma pozwolić 3 razy skuteczniej wchłaniać wiedzę.

Pakiety nauki Easy Speaker.

Platforma językowa Easy Speaker oferuje dostęp do 3 poziomów nauki. Na pierwszym poziomie użytkownicy poznają podstawy wybranego języka oraz podstawowe zwroty. Na kolejnym poziomie poznaje się trudniejsze zwroty oraz uzyskasz wiedzę jak prowadzić swobodną rozmowę towarzyską w wybranym przez siebie języku. Natomiast w ostatnim pakiecie twórca obiecuje opanowanie języka w najszerszym zakresie oraz że dzięki nauce na tym poziomie otrzymamy wymarzoną pracę, w której wymagana jest nauka języka obcego.

Gdzie kupić Easy Speaker.  Jaka jest jego cena?

Istnieją dwie możliwości dostępu do Easy Speaker. Jednym z nich jest dostęp poprzez płytę DVD. Jest to jednak metoda mało funkcjonalna, jeśli chodzi o możliwość nauki na telefonach czy tablecie. Kolejną metodą jest internetowy dostęp do aplikacji. Działa to na podobnej zasadzie jak Netflix czy Showmax. Oczywiście za obydwie metody trzeba uiścić odpowiednią opłatę.  Opłata pobierana jest jednorazowo – inaczej niż w przypadku tych popularnych serwisów z filmami i serialami. Dostępne są 3 pakiety językowe. Wadą zdecydowanie jest, że każda osoba płacić musi za poziom podstawowy oraz średnio-zaawansowany, nawet jeśli jesteśmy zainteresowani jedynie pakietem dla osób bardziej zaawansowanych. Jeśli chodzi o ceny poszczególnych pakietów to przedstawiają się one następująco:

  • Pakiet 1 to koszt 297zł;
  • Pakiet 1 i 2 kosztuje 594zł;
  • Pakiet 1, 2 i 3 to wydatek rzędu 891zł.

Ceny są dość wygórowane jeśli chodzi o dostęp do platformy, np. Speak Express na poziomie podstawowym to koszt 137zł, wraz ze zniżką. Jest to dość duża różnica w cenie.

lesson

Opinie o Easy Speaker

1 Opinia.

Moja przygoda z platformą językową Easy Speaker rozpoczęła się 2 miesiące temu. Postanowiłam zakupić pakiet 1 i 2. Szczerze powiedziawszy trochę zawiodłam. Początkowo nauka przebiegała wzorowo każde słówko zapamiętywałam w mig. Jednak ze zwrotami nie poszło tak łatwo. Musiałam powtarzać wiele razy, a jednak nie wszystkie zwroty pamiętam do dziś. Szczerze powiedziawszy, podstawy są ok, jednak poziom 2 nie jest już tak dobry.

2 Opinia.

Dobre rezultaty Easy Speaker przyniesie jedynie dla ludzi, którzy kompletnie nie potrafią posługiwać się językiem obcym. Może to dobry produkt na prezent dla dzieci. Jednak dla osób chcących doskonalić swój język nie jest to najlepsze rozwiązanie. Warto poszukać czegoś innego, może uda się znaleźć coś skuteczniejszego za taką cenę.

3.Opinia.

Produkt wydaje się całkiem dobry na rozpoczęcie swojej edukacji z wybranym obcym językiem. Szybkie przyswajanie słówek i podstawowych zwrotów w jakimś stopniu pomaga w komunikacji. Jednak wydaje mi się, że nie pozwoli to na swobodną dyskusję będąc na wycieczce. Szczerze to postanowiłam spróbować czegoś innego. Wahałam się, jednak zamówiłam Speak Express. Po pierwsze – cena jest niższa, po drugie- webinary, które bardzo skutecznie wspomagają zwykłą naukę z fiszkami, a po trzecie dodatkowo jest gramatyka, która bardzo się przydaje.

Easy Speaker – czy warto? Nasza ocena

Analizując wszystkie za i przeciw, oraz prywatne testy platformy językowej Easy Speaker przyznajemy 3 gwiazdki oceny. Zastosowanie metody Cristiana Petterssona sprawdza się bardzo dobrze na poziomie podstawowym. Dla osób, które mają już podstawy, kurs ten może okazać się zbyt prosty.  Podsumowując:

 

ZALETYWADY
 dostępność na wielu platformachWygórowana cena w porównaniu z innymi tego typu rozwiązaniami
dobry poziom podstawowyNiski poziom edukacyjny w pakiecie 2 oraz 3

Wydaje się, że Easy Speaker nie zrewolucjonizuje rynku w segmencie edukacji języków obcych. Jeśli interesują Cię inne tego typu produkty i chcesz poznać więcej dostępnych platform językowych, kliknij.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *