diki recenzja efekty

Kurs angielskiego Diki – multimedialny słownik polsko-angielski. Poznaj opinie

Coraz popularniejsze w sieci stają się różnego rodzaju kursy językowe. Jest to spowodowane głównie małą ilością wolnego czasu. Ludzie chcą uczyć się, jedąc autobusem, czekając w kolejce do lekarza czy też stojąc w korku.  W związku z tym internetowe kursy języków obcych stają się coraz bardziej obecne w życiu. Czy nauka języka angielskiego w domu z kursem językowym Diki może być skuteczna?

Czym jest Diki?

nauka angielskiego z dikiNajwiększą popularność Diki zyskał jako słownik. Początkowo to głównie tym zajmowała się firma.  Jeśli chodzi o sam słownik to istnieje możliwość do korzystania ze słownika polsko-angielskiego oraz polsko-niemieckiego. W bazie jest ponad 300 000 haseł. Po wpisaniu interesującego nas słowa w wyniku otrzymamy wymowę czytaną przez lektora, kilka grafik przedstawiające  wybrane przez nas słowo, oraz przykładowe zdania z wybranym przez nas słowem. Dodatkowo możemy poznać również powiązane zwroty np. dla słowa money:

Spend money – wydawać pieniądze;

Lose money – stracić pieniądze;

Raise money – zbierać pieniądze;

Make money- zarabiać pieniądze.

Jak działa kurs angielskiego Diki

Kurs Diki polega na nauce 400 krótkich, 10-minutowych lekcji na poziomach od początkującego do zaawansowanego.  Wszystkie te materiały opracowane zostały przez doświadczonych specjalistów ds. e-learningu. 1 etapem nauki jest przeprowadzenie testu kwalifikacyjnego, który pomoże wybrać odpowiedni poziom rozpoczęcia nauki. Następnie przechodzimy do nauki. Kurs skupia się na nauce słówek, zwrotów i kluczowych zagadnień gramatycznych, Oprócz lekcji, do wyboru mamy interaktywne ćwiczenia i dostosowany system powtórek, który ma wspomóc efektywne zapamiętywanie słówek. Kurs ten zintegrowany jest ze słownikiem Diki, co pozwala na dodanie do kursu kolejnych 300 000 haseł. Etapem końcowym jest certyfikowany egzamin na poziomie (A1, B1, B2 czy też C1). Kurs Diki zintegrowany został z urządzeniami mobilnymi, dzięki czemu istnieje możliwość nauki w dowolnym miejscu i czasie.

Kurs angielskiego Diki. Cena

Kurs angielskiego Diki możemy zakupić w 3 różnych pakietach. Najtańszą opcją jest 6 miesięczny kurs kończący się egzaminem z certyfikatem ukończenia kursu. Cena podstawowego kursu wynosi 99 zł. Kolejnym pakietem jest 12 miesięczny kurs Diki, który również kończy się egzaminem z certyfikatem ukończenia kursu. 12 miesięczna nauka z Diki kosztuje 179 zł, natomiast za 358zł istnieje możliwość zakupienia 24 miesięcznego kursu Diki, który jak każdy z kursów kończy się egzaminem z certyfikatem ukończenia kursu. Oczywiście co jakiś czas ceny te ulegają zmianie. Producent co jakiś czas proponuje zniżki na poszczególne pakiety.

Opinie dotyczące angielskiego kursu Diki

nauka języka z diki - opinieW sieci trudno odnaleźć dużej ilości opinii dotyczących kursu Diki. Opinie są  bardzo zróżnicowane.

Martynka_Siedlce: Cóż mogę powiedzieć, jako osoba, która dużo podróżuje po kraju, nie ma nic lepszego do nauki języka jak metoda online. Mój wybór padł na kurs języka angielskiego Diki. Nie zawiodłam się. Wiele czasu w pociągach mogłam poświęcić właśnie na te lekcje. System nauki czyli krótkie 10 minutowe lekcje bardzo mi odpowiadały. Mogłam bez problemu zapamiętywać poszczególne elementy z lekcji. Na plus muszę również dodać, że interfejs jest bardzo intuicyjny. Szkoda, że posiadają jedynie kurs języka angielskiego.

Wacek41: Wydawało się że metoda Diki rozwiąże moje problemy z nauką. Tak się jednak nie stało. Kursy może i przydatne, jednak praktycznie nadal nie potrafiłem złożyć sensownego zdania w języku angielskim. Kursu niestety też nie zdałem. Nie wiem czy to wina kursu czy mojej indolencji do nauki języków jednak zdecydowałem się na ukończenie kursu już po pół roku. Uważam, że za takie pieniądze można odnaleźć o wiele skuteczniejsze metody nauki języka obcego online.

Rania_Julek: Razem z mężem zdecydowałam się na kurs Diki. Wyszło dość zabawnie, bo po egzaminie tylko ja otrzymałam certyfikat. Okazało się, że dla mojego męża zabrakło tylko 3 pkt!! Musiał to poprawić i bardzo się z tego powodu zdenerwował. Po jakimś czasie udało mu się jednak zdać. Teraz uczymy się angielskiego na jeszcze wyższym poziomie. Mam nadzieje, że efekty będą jeszcze lepsze niż poprzednio. Kto wie, może niedługo zdam angielski na poziomie C1.

Kurs językowy Diki – nasza ocena

Widząc te wszystkie opinie użytkowników oraz analizując wszystkie czynniki bardzo ciężko stwierdzić nam czy kurs języka angielskiego Diki jest dla każdego. Bez wątpienia kurs ten w pewnym stopniu spełnia swoje zadania. Część osób ucząca się za pomocą kursu Diki jest bardzo zadowolona z efektów. Do głównych zalet zalicza się bez wątpienia czas trwania lekcji (10min) dzięki czemu pojedynczą lekcje możemy całą powtórzyć praktycznie w każdym miejscu.

W sieci można odnaleźć również negatywne opinie dotyczące tego produktu. Do głównych mankamentów można zaliczyć zbyt niski poziom oraz małą skuteczność. Głosy te są oczywiście w mniejszości do pozytywnych opinii co nie jest żadnym zaskoczeniem. W związku z takim rozrzutem informacji ciężko podjąć ostateczną decyzję czy produkt jest tak naprawdę skuteczny. Wygląda na to, że jest to kwestia indywidualnego podejścia. Każdy powinien samodzielnie podjąć decyzje czy warto zakupić ten kurs, czy poszukać czegoś innego. My postanowiliśmy nie wystawiać oceny kursowi języka angielskiego Diki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *